Vivus – darmowa pożyczka – czy warto?

afirmacje bogactwaJak wielkie było moje zdziwienie, kiedy pierwszym razem zobaczyłem reklamę Vivusa, która mówiła o pożyczce 1000 zł bez jakichkolwiek odsetek. Zasada była prosta – pożyczasz 1000 zł, oddajesz 1000 zł, nie 1001 zł, nie 1100 zł, tylko dokładnie tyle samo ile wziąłeś na początku. Nie mogłem zrozumieć o co dokładnie chodziło i gdzie tu zysk dla Vivusa, przecież skoro nie zarabiają na transakcji zupełnie nic, to gdzieś musi być jakiś haczyk.

Hm… pożyczałem ja, pożyczali moi znajomi i haczyka znaleźć się nie udało. Wychodzi na to, że Vivus po prostu inwestuje w reklamę, gdyż jest dość młodą firmą (na chwilę obecną). Być może stawiają na to, że klient zadowolony z obsługi pierwszej transakcji, wróci i będzie zainteresowany kolejnymi pożyczkami, na których już Vivus zarobi. Przewertowałem umowę wzdłuż i wszerz i nie znalazłem żadnych wiążących lub niekorzystnych zapisów. Faktem jest, że możemy wziąć u nich pożyczkę, spłacić i następnie zapomnieć, bo nie mamy żadnego obowiązku brać kolejnej.

Vivus pożycza do 1400 zł za darmo

Jakże wielkie było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłem w kolejnej reklamie, że firma pożycza już o 200 zł więcej przy pierwszej pożyczce, a więc już nie 1000 zł, tylko 1200 zł. Nie wiem czy to kwestia promocji, nie wiem nawet czy to jeszcze aktualne (w momencie którym to czytasz), jednak wiem, że Vivus wszedł na polski rynek z mocnym przytupem i zapewne wiele firm pożyczkowych ma się czego bać.

Do rzeczy – chcesz przetestować Vivusa? Masz do tego świetną okazję, gdyż możesz wypełnić wniosek choćby teraz – wejdź w ten link (to bezpieczny link do podstrony) , znajdź Vivus, wybierz jaka kwota Cię interesuje, wypełnij wniosek i za czekaj na pieniądze (MOGĄ BYĆ NAWET W 15 MINUT!).

Nie wiem jak Ty, ale ja uważam, że to bardzo korzystna oferta.

This entry was posted in Chwilówki and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*